Készen áll a sikerre?

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Raktári dolgozó - éjszakai 6 vagy 4 vagy 3X5 órás műszak

Állandó éjszakai 6 vagy 4 vagy 3X5 órás műszakban, BIATORBÁGYON

Az új munkatárs feladatai:

  • rekeszek/kartonok raklapra történő összepakolása, a bolti rendelések összekészítése
  • göngyölegek válogatása

Az ideális jelölt:

  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik
  • akár tömegközlekedés nélkül is meg tudja oldani a munkába járást

Amit kínálunk:

  • 6 órás műszakban 19:30-02:00, havi bruttó 232.440 Ft *kezdő fizetés,
  • 4 órás műszakban 19:30-23:30, havi bruttó 155.461 Ft kezdő fizetés,
  • 3 X 5 órás műszakban 19:30-00:30, havi bruttó 116.972 Ft kezdő fizetés, (5 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti három napon)
  • + 30% éjszakai pótlék,
  • + 100% ünnepnapi pótlék
  • munkába járás költségének támogatása
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

    *2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a pozícióban elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi és éjszakai pótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés: 262.065 Ft (napi 6 órás műszakban).

    Jelenleg a 6 órás pozícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 293.490 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

VÁRJUK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDJE EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT MOST!

ALDI Magyarország