Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva dolgozni, munkatársakból barátokká válni… Ez a dm!  Egyedi cégkultúránknak köszönhetően vállalatunk az elmúlt időszakban ˝Legjobb munkahely˝ és ˝Családbarát munkahely˝ díjjal gazdagodott a már sorozatban elnyert ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” elismerés mellett. Amennyiben szeretnél részese lenni sikereinknek, akkor most lehetőséged nyílik munkatársként csatlakozni hozzánk:

Törökbálinton található raktárunkba keresünk munkatársakat

Raktári dolgozó

pozícióba.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben aktívan részt vennél a raktári logisztikai folyamatokban, szívesen dolgoznál modern munkakörnyezetben és mindemellett látod számodra előnyét a 7 órás két műszakos munkarendnek.

Milyen feladatokkal várjuk?

  • Tételes és pontos áru-összekészítés
  • Előírt mennyiségi és minőségi normák teljesítése
  • Raklapok előkészítése csomagolásra
  • Selejt kezelése
  • Leltározás (napi és éves rendszerességgel)

Mit kérünk?

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Rugalmasság, műszakok vállalása, teljes és részmunkaidőben

Mit részesítünk előnyben?

  • Ha végeztél már fizikai munkát
  • Van érvényes targoncavezetői jogosítványod

Mit kínálunk?

  • Rugalmas vezetői hozzáállás
  • Betanító munkatárs
  • Rendszeres visszajelzés munkáddal kapcsolatban
  • Targoncás jogosítvány
  • Munkaruha
  • Céges busz: amely az alábbi helyeket érinti:  Budapest, Budaörs, Törökbálint, Százhalombatta, Érd Saját gépkocsival történő bejárás támogatása (15Ft/km)
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Fejlődési lehetőség, belső képzéseken való részvétel
  • Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • Dolgozói kedvezmények
  • Bérezés: akár bruttó 319.565 HUF / hó = bruttó alapbér + széleskörű kiemelt juttatás *
  • * Próbaidő lejárta után december hónapig több részletben időarányosan kifizetve, tehát a próbaidő utáni éves bruttó bér havi szintre lebontva, mely tartalmazza a havi besorolási bért, ill. egyéb javadalmakat

Munkavégzés helye: 2046. Törökbálint, DEPO Pf 4.. - Az utazáshoz céges buszt vagy üzemanyag hozzájárulást biztosítunk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.