Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva
dolgozni, munkatársakból barátokká válni… Ez a dm!
Egyedi cégkultúránknak köszönhetően vállalatunk az elmúlt időszakban nívó díjat kapott a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában a korábban elnyert „Legjobb munkahely” és „Családbarát munkahely” elismeréseink mellett. Amennyiben szeretnél részese lenni sikereinknek, akkor most lehetőséged nyílik munkatársként csatlakozni hozzánk az alábbi pozícióba:

Raktári dolgozó (címkéző-göngyölegkezelő)

határozatlan időtartamra
heti 35 óra, kétműszakos munkarendben

Legfontosabb feladatok:

  • Hulladék, szemét szelektív összegyűjtése
  • Göngyöleg kezelése
  • dm márkás termékek címkézése

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrés, precizitás
  • Fizikai állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ-s targoncavezetői végzettség
  • Hasonló területen, pozícióban szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, DEPO (dm márka Elosztó központ) - Az utazáshoz céges buszt vagy utazási hozzájárulást biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna a dm csapatához, kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra.