A GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. Budaörsi telephelyünkre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktári dolgozó

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező szállítmányok kezelése, betárolása
  • anyagmozgatás targoncával (vezetőállásos és megfelelő képesítés esetén vezetőüléses targoncával is)
  • áru-összekészítés, áruellenőrzés
  • kézi anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s bizonyítvány és targoncavezetői engedély (vezetőállásos)
  • jó állóképesség, terhelhetőség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • 200.000-216.000,-Ft nettó jövedelem (műszakpótlékkal és bónusszal)
  • már az első hónaptól cafeteria juttatás
  • munkába járás támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkarend:

  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • többműszakos (délelőtt, délután)

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen Önéletrajzát elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.