a Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
pályázatot hirdet
az M0 autóút szigetszentmiklósi lehajtónál lévő központjába
(Prologis Park-Budapest-Sziget)

Raktári csoportvezető

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • 8-10 fős raktári személyzet operatív irányítása, munkájuk szervezése, a munkatársak motiválása és teljesítményük értékelése
  • Az áru összekészítés és kiadás folyamatának, valamint a visszáru kezelés felügyelete irányítása, fejlesztése, és az ezen feladatokhoz tartozó adminisztráció szervezése
  • Aktív részvétel az időszakos leltárakban
  • A raktári készletpontosság folyamatos nyomon követése és felügyelete
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, munka és tűzvédelmi előírások betartása
  • A vezetői feladatokkal járó adminisztratív feladatok ellátása

Amit a sikeres pályázótól elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Vezetői készségek
  • Megbízhatóság, határozottság, önállóság
  • Pontos és precíz munkavégzés, proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Logisztikában/raktározásban szerzett műszakvezetői/csoportvezetői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

    Kérem, csak abban az esetben pályázzon, amennyiben a fenti elvárásoknak maradéktalanul megfelel, egyéb esetben pályázati anyagát nem tudjuk figyelembe venni!

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • érdekes és változatos munkavégzés
  • jó munkahelyi légkör
  • biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • karrier lehetőségek
  • munkarend: 7:30-15:50 között

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, 2310 Leshegy út 30.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes szakmai önéletrajzot

Pályázatát, kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattimtva küldje el.
Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a munkakör megnevezését: „Raktári csoportvezető”