FÉMALK Zrt.

Raktári csomagoló

Hirdetés szövege:

    A FÉMALK Zrt. 30 éve meghatározó autóipari vállalat. Alaptevékenységünk nyomásos aluminium öntvények előállítása.

    Csepeli telephelyünkre azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

      Feladatok:

      • Készáru megfelelő végső göngyölegbe történő elhelyezése és adminisztrálása
      • Beérkező áruk, göngyöleg érkeztetése
      • Szükséges adminisztráció elvégzése
      • Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása
      • Raktári rend fenntartása

      Elvárások:

      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • 2 műszakos munkavégzés vállalása
      • Rugalmasság
      • Éleslátás
      • Precizitás, pontosság

      Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Cafeteria csomag
      • Műszakpótlék
      • Üdülési támogatás
      • Bejárási támogatás
      • Fél évente bónusz
      • Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
      • Stabil nagyvállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Öntöde utca

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.