Hatvani logisztikai szolgáltató cég munkatársakat keres 12 órás munkarenben csomagolóanyagok kezelésére.
Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Raktári betanított munka

Raktári betanított munkára keresünk munkatársakat Hatvanba. Targoncavezetői jogosítvány nem feltétel. Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Csomagolóanyagok tárolása
  • Csomagolóanyagok tisztítása
  • Csomagolóanyagok összekészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 12 órás munkarend vállalása
  • Jó állóképesség
  • Monotónia tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbblépési lehetőség
  • Hatvan városából biztosított bejárás

Egyéb információ az állásról:

  • Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Munkavégzés helye:

3000 Hatvan

Küldje el önéletrajzát még ma