Gemini HR Kft
  • Stabíl hátterű Partnercégünk részére Budapest XXI. kerületbe áruösszekészítő kollegákat keresünk hosszú távra

  • Raktári áruösszekészítő (Bp XXI.kerület)

    Főbb feladatok, munkák:

      Budapestre a XXI. kerületbe partnercégünk részére raktárba áruösszekészítő kollégákat keresünk.

      Bérezés:

      Bruttó 1.607 Ft/óra + műszakpótlék

      Munkarend:

      2 műszak Hétfőtől - Péntekig

      Feladat:

      - rendelések pontos és hatékony összekészítése (komissiózás)

      - Csomagolás

      - egyéb raktári feladatok ellátása

      Jelentkezz a jelentkezem gomb megnyomásával és csatold az önéletrajzodat is!

      Érd: +3670/6045239

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Raktározásban, komissiózásban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      -Hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű cégnél

      -Határozatlan idejű munkaszerződés

      -Családi adókedvezmény igénybevételi lehetőség

      -Fizetési előleg

      -Pontos bérezés

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest

    A jelentkezem gomb megnyomása után önéletrajzát csatolja!