Ausztriai és magyarországi telephellyel rendelkezö cégünk logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozik.
Lukácsházi telephelyünkre munkatársat keresünk a következö pozícióra:

Raktári adminisztrátor

Feladatok:

  • bevételezés, árukiadás és egyéb áruforgalmi folyamatok kezelése készletnyilvántartó rendszeren keresztül
  • árumozgáshoz kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése, iktatása
  • raktári programok kezelése
  • EKAER felület kezelése,
  • Excel táblázatok naprakész vezetése,
  • reklamációk kezelése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel angol vagy német nyelven,
  • leltár előkészítés, leltári dokumentációk kezelése, iktatása

Elvárások:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos német és / vagy angol nyelv tudás írásban és szóban
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • nyitottság az új információk gyors befogadására
  • érvényes tartoncavezetői jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés,
  • jó munkakörnyezet
  • egy műszakos munkarend
  • korszerű raktár
  • megfelelő hozzáállás esetén szakmai fejlődési lehetőség
  • széleskörű rálátás a logisztikai feladatokra, változatos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Lukácsháza

Amennyiben Ön magabiztos, megfelel a fennti elvárásoknak és szeretne egy fiatalos csapatban dolgozni, várjuk fényképes önéletrajzát 2019. augusztus 23-ig.