Az Országos Vérellátó Szolgálat Anyag- és Eszközgazdálkodási Osztálya

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres

Feladat:

  • A raktár működéséhez elengedhetetlen adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Beérkező és kimenő szállítmányok könyvelése
  • Készletleltárokban való részvétel, leltár adminisztrációjának lebonyolítása
  • Reklamációk, visszáru kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás, adatszolgáltatás, egyeztetés az OVSZ területeivel.
  • Készleteltérések kitisztázása
  • Egyéb irodai feladatok

Feltételek:

  • Középfokú közgazdasági vagy raktárgazdálkodói végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatmunkára hajlandóság
  • Logikus gondolkodásmód
  • Büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, amelyet az állás betöltésénél kell biztosítani)

Előnyt jelent:

  • CT EcoSTAT program ismerete
  • egészségügyi intézménynél, illetve költségvetésben szerzett gyakorlat

Jelentkezéshez csatolandó:

  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a jelentkező személyes adatainak a jelentkezéssel összefüggő szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2019. április 17.
  • az állás betölthető: elbírálást követően azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1113 Karolina út 19-21.

A pályázat benyújtása:

a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) Schvarczné Takács Krisztina osztályvezető részére, vagy elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.