Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó, német logisztikai cég keres többműszakos munkarendbe

Raktári adminisztrátor

munkatársat

Feladatok:

  • Ügyfelektől beérkező rendelések feldolgozása, készletfedezet vizsgálata
  • Raktári készletmozgások adminisztrációja, könyvelése
  • Visszajelentett szállítások feldolgozása, napi riportok készítése
  • Készletleltárokban való részvétel
  • Megbízókkal való kapcsolattartás
  • Folyamatos kapcsolattartás, adatszolgáltatás, egyeztetés a vállalat különböző részterületeivel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatmunkára hajlandóság
  • Logikus gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)
  • kommunikációképes nyelvtudás (német és/vagy angol)

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes fizetés + cafeteria + bejárási támogatás
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Munkavégzés helye:

    Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Alsónémedi, 2351 Tankcsapda utca 2..

Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzzal –várjuk.