Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A Brammer Magyarország Kft, egy angliai központú vezető multinacionális vállalat, amely munkavédelmi, szerszám és karbantartási termékek forgalmazásával foglalkozik, munkatársat keres az alábbi pozícióba:
  • Raktári adminisztrátor (3 műszak)

    Főbb feladatok, munkák:

      • A cég által kezelt raktárba érkező áruk kezelése
      • Áruátvétel, áru beérkezésének koordinálása (fizikai, adminisztratív)
      • Gyártás, karbantartás részére anyagok kiadása (összekészítés, adminisztráció – papíron, számítógépen)
      • Visszáruk, szállítási problémák kezelése
      • Műszaki anyag szállítókkal kapcsolattartás; árajánlatok bekérése; megrendelések kiadása
      • Készletgazdálkodásban való aktív részvétel (leltár, sérült termékek kezelése)
      • Igény esetén riportok, kimutatások készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 3 (folyamatos) műszakos munkarend
      • középfokú végzettség
      • precizitás, pontosság, számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás
      • műszaki ismeretek, műszaki végzettség, kereskedelmi tapasztalat előny
      • ipari karbantartási termékek ismerete
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
      • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Veszprém, Kistó utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű életrajzát!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Raktári adminisztrátor (3 műszak)
    • Hirdető cég: Brammer Magyarország Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Veszprém megye
    • Város: Veszprém
    • Feladatok: A cég által kezelt raktárba érkező áruk kezeléseÁruátvétel, áru beérkezésének koordinálása (fizikai, adminisztratív)Gyártás, karbantartás részére anyagok kiadása (összekészítés, adminisztráció – papíron, számítógépen)Visszáruk, szállítási problémák kezeléseMűszaki anyag szállítókkal kapcsolattartás; árajánlatok bekérése; megrendelések kiadásaKészletgazdálkodásban való aktív részvétel (leltár, sérült termékek kezelése)Igény esetén riportok, kimutatások készítése
    • Elvárások: 3 (folyamatos) műszakos munkarendközépfokú végzettségprecizitás, pontosság, számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-02-22
    Állás, munka még: Brammer Magyarország Kft.>