Csatlakozz hozzánk

Raktári adminisztrátor

pozícióba!

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére.
A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 82 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 1300 fővel.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Kiszállítások és árukiadás koordinálása, feladatok kiosztása
  • Könyvelés a vállalatirányítási rendszerekben (SAP,WMS)
  • Egyéb raktári adminisztráció
  • A vállalat különböző területeivel való kapcsolattartás

Jelentkezz, ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Vállalod a folyamatos 12 órás műszakrendet (egyik héten 5 munkanap, a másik héten 2 munkanap)
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes vagy
  • Jó kommunikációs képességed van
  • Magabiztos, határozott fellépésed van
  • Megbízható és terhelhető vagy

Előny:

  • Raktározási adminisztráció területén szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • EKÁER ismeret
  • Angol nyelvtudás

Egyéb információ:

Cégünk a gyöngyöshalászi gumigyár telephelyén raktározási feladatokat lát el, bővülő csapatunkba keresünk raktári adminisztrátor kollégákat.

Legyél egy jó csapat tagja, csatlakozz hozzánk te is!

Amit nálunk kapsz:

  • Alapbér + pótlékok + cafeteria = versenyképes juttatási csomag
  • Céges busz a környező településekről (Vécs, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Pálosvörösmart, Gyöngyössolymos, Gyöngyös) vagy autós bejárás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör, megbízható munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

3212 Gyöngyöshalász

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Jelige: KN10
Kérdésed lenne?

A világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 82 000 alkalmazottjával a Kühne + Nagel a világ egyik vezető logisztikai vállalata.