Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Raktári adminisztrátor

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Áruátvétel, illetve áruátvétel és árukiadás koordinálása, feladatok kiosztása
  • Könyvelés a vállalatirányítási rendszerekben (SAP,WMS)
  • Munkaidő nyilvántartás előkészítése
  • Egyéb raktári adminisztráció
  • A vállalat különböző területeivel való kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP program ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Raktározási adminisztráció területén szerzett ismeret előny
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend vállalása

Miért érdemes minket választani?

    A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére.

    A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1000 fővel.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzoddal!

Reference Number: req20838

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Kühne + Nagel Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktári adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Raktári adminisztrátor
  • Hirdető cég: Kühne + Nagel Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Gyöngyös
  • Feladatok: Áruátvétel, illetve áruátvétel és árukiadás koordinálása, feladatok kiosztása Könyvelés a vállalatirányítási rendszerekben (SAP,WMS) Munkaidő nyilvántartás előkészítése Egyéb raktári adminisztráció A vállalat különböző területeivel való kapcsolattartás
  • Elvárások: Középfokú végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek SAP program ismerete előny Angol nyelvtudás előny Raktározási adminisztráció területén szerzett ismeret előny Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség Jó kommunikációs képesség Magabiztos, határozott fellépés Terhelhetőség Nyitottság Megbízhatóság Három műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-18