Szenvedélyünk a logisztika.
Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.
Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.
Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?
Csatlakozz hozzánk most

Raktári adminisztrátor

pozícióban

Az alábbi feladataid lesznek:

  • A raktári nyilvántartás naprakész vezetése, a készletmozgások folyamatos rögzítése
  • Időkapus rendszer használata
  • Szállítási dokumentációk készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás az cég ügyfeleivel, a műszakvezetőkkel, raktáros kollégákkal, sofőrökkel

A pozíció betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Középfokú végzettséggel
  • Jó kommunikációs készséggel
  • Magabiztos számítógépes felhasználói szintű ismeretekkel

Amit emellett elvárunk:

  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Ami előnyt jelent:

  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Német / angol nyelv ismerete
  • Raktári nyilvántartás terén szerzett szakmai tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil szakmai háttér
  • Jó csapat

A munkavégzés helye:

  • Budapest, Boráros tértől 2 HÉV megálló

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Nálunk kemény munka, igazi piaci verseny és rengeteg kihívás vár Rád! Biztosítjuk számodra a stabil szakmai hátteret, igényes munkakörnyezetet, jó csapatot! Ha nem riadsz vissza a felelősségteljes munkától, küldd el a 'Jelentkezem' gombra kattintva, bérigény megjelöléssel, „Raktári adminisztráció” jeligére.