Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budaörsi telephelyünkre keresünk tapasztalt és motivált kollégát

Raktári adminisztrátor

    munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, rendszerben történő lekezelése
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása
  • A kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 éves szállítmányozási vagy raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Raktárkezelő programok (WMS) kezelésében szerzett jártasság
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
többműszakos (délelőtt, délután)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen Önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével elküldeni.

További információért kérjük, hívja a következő telefonszámot: (+36) 23 889 289

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktári adminisztrátor (Budaörs)
  • Rövid pozíció név: Raktári adminisztrátor
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, rendszerben történő lekezelése A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása A kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása
  • Elvárások: Minimum 1 éves szállítmányozási vagy raktározási területen szerzett tapasztalat Raktárkezelő programok (WMS) kezelésében szerzett jártasság Középfokú végzettség Felhasználói szintű MS Office ismeretek Pontos, precíz munkavégzés Terhelhetőség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.11