Kangaroo Group Kft.
Csatlakozz hozzánk

Raktári Adatrögzítő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Szívesen foglalkozol adminisztrációval, esetleg van már tapasztalatod is benne? Gyere hozzánk adatrögzítőnek partnercégünk Budapest közvetlen vonzáskörzetében, Dunaharasztiban található új raktárbázisára. Betekintést nyerhetsz a logisztika érdekes világába versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Céges buszjáratot biztosítunk Budapestről illetve a környező településekről, saját gépkocsi használata esetén utazási költséget térítünk.

Feladatok
• Logisztikai központba beérkező áru listázása, rendszerbe való rögzítése
• Dokumentáció rendben tartása, áttekinthetőség javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végezettség
  • Ms Office felhasználói szintű használata
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Logisztikai adminisztrációban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

• Versenyképes kereseti lehetőség
• Bejelentett fizetés (Alapbér + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Munkába járás ingyenes céges autóbusszal Budapestről és a következő településekről: Dunaharaszti, Taksony, Dunavarsány, Délegyháza, Szigetszentmiklós, Tököl, Szigetcsép
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarendben (nappalos irodai műszak 8.00-16.30)
• Szabad hétvége
• Hosszú távú munkalehetőség, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Kultúrált munkakörülmények egy teljesen új, modern logisztikai központban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti

Fényképes önéletrajzzal, melyet a megadott e-mail címre várunk vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthető.