Raktárépítő

Nettó 352e - 374e Ft havi bér

momentin Hungary Kft.

1097 Budapest

Csatlakozz hozzánk

Raktárépítő

pozícióba!
  • Cégünk pénzügyileg stabil, tulajdonosai számára legnagyobb érték az elkötelezett és motivált munkavállaló.

Főbb feladatok, munkák

Általános szerelési feladatok (polc és állványrendszer), valamint logisztikai rendszerek telepítésében való aktív szakmai részvétel (pályarendszer+robotraktár).

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Fontos, hogy ne félj a magasságtól, mert magasban is kell dolgoznod
- Alapfokú végzettség (vagy akár folyamatban lévő tanulmányok, mert diákok is jelentkezhetnek)
- Műszaki érzék
- Erős szerelési ismeretek
- Jó fizikum
- Pontosság és precizítás
- Egyénileg és csapatban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Targonca és/vagy emelőgép kezelői engedély/jogosítvány
- Mobil szerelőállvány/ollós emelő jogosítvány/engedély

B kategóriás jogosítvány (más projekteken sofőr szerep vállalása esetén 20 Ft/km utazási támogatás!)

Amit kínálunk:

- A díjazás 2000 Ft/óra (ez az összeg kerül kiutalásra!) és HETI KIFIZETÉS vár rád!
- Budapest IX. kerületi munkavégzés (Közvágóhídtól egy 15 perc tömegközlekedéssel!)
- Rugalmas heti beosztás (elvárt a heti min. 4 alkalom!)
- Szabadon választható műszakok hétfőtől péntekig: 06:00-15:00/13:00-22:00 (1 óra szünettel)
- Délutáni műszakpótlék

Tehát a délelőtti műszakkal elérhető a nettó 352.000 Ft-os havi bér, a délutáni műszakkal pedig akár az 374.000 Ft-os is!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Építő munka, Földmunka

Csatold kérlek fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat.
Raktárépítő