Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az Alveola Kft.-hez! Több mint 25 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak. Kiterjedt disztribúciós hálózatunkban pedig épp úgy megtalálod a most még csak feltörekvő online kereskedőket, mint a több évtizede tevékenykedő legmeghatározóbb multinacionális cégeket.

Már meglévő kereskedelmi rendszerünk működtetéséhez

munkatársat keresünk:

Raktár-üzletvezető

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Nagykereskedelmi üzletünkben az értékesítő kollégák és a raktárban dolgozó csapat irányítása, motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • A beosztott munkatársak szakmai támogatása, munkájuk rendszeres értékelése
  • A raktározási tevékenység megszervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az üzlet szolgáltatási színvonalának és a vásárlói elégedettség fenntartása és továbbfejlesztése
  • Részvétel a logisztikai folyamatok fejlesztésében
  • Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése
  • A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása, betartatása
  • Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • Részvétel az éves leltár megszervezésében és lebonyolításban

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Képes vagy 10-12 fős dolgozói csapatot sikeresen vezetni, irányítani
  • Raktározási, logisztikai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, pozitív gondolkodású, jó problémamegoldó, csapatban is együttműködésre kész személyiség, megbízhatóság
  • Fizikai terhelhetőség
  • Minimum 3 éves eredményes kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • SAP Business One ERP rendszer ismerete

Személyes kompetenciáid:

  • Proaktív gondolkodásmód
  • Precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmóddal bírsz és képes vagy egységbe foglalni a feladatokat
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség

Amit nyújtani tudunk:

  • Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Kizárólag fényképes önéletrajzodat és cégre szabott motivációs leveled kérjük küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva a referenciák pontos megjelölésével (referencia neve, kontaktszemély, elérhetőség).
A pályázatot csak ezen dokumentumok és információk feltüntetésével tudjuk befogadni.

Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.