A Dunakeszin található BA-HA-MA’S Kft közel 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek forgalmazásával. Modern és kellemes vállalati környezetben jelenleg 140 munkatársunk számára biztosítunk hosszútávú munkalehetőséget, rendszeres továbbképzést, kiemelkedő juttatási csomagot.

Értékeink: megbízhatóság, fejlődés, hitelesség

Hideg (-18 Celsius fokos) munkakörnyezetbe, 1800 tonna tárolókapacitású raktárunkba keresünk

RAKTÁR MŰSZAKVEZETŐ

munkatársat

FELADATOK:

  • 25 fős csapat vezetése, motiválása, ellenőrzése, beosztások tervezése
  • pozitív munkahelyi légkör biztosítása, újbelépő munkavállalók támogatása, munkavállalók éves értékelése
  • raktári és komissiózó / áru összekészítési folyamatok tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • részvétel készletnyilvántartásban, számlázásban, göngyöleg kezelésben, leltári adminisztrációban
  • termelési tervek betartása
  • termelési riportok készítése
  • munka- tűzvédelmi, technológiai utasítások betartása és betartatása
  • raktárrend és HACCP higiéniai szabványok biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 éves tapasztalat raktározási, komissiózó / áru összekészítő csapat irányításában, ellenőrzésében, munka szervezésében
  • MS Office programok hatékony kezelése (MS Excel, Outlook)
  • legalább középfokú végzettség
  • gyakorlat valamely integrált vállalatirányítási rendszer használatában

AMIT AJÁNLUNK:

  • bejelentett, határozatlan idejű 8 órás munkaviszony
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • munkába járás támogatása
  • csoportos élet-és balesetbiztosítás
  • jó hangulatú stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését! Az álláslehetőséggel kapcsolatos kérdésekben hívja bizalommal a 06-70-520-3815-ös számot!