Weinberg '93 Építő Kft. (WEINBERG'93 KFT)
Munkatársat keresünk

Rakodógép kezelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A rábízott munkagép szakszerű kezelése, napi karbantartás elvégzése
    A rakodógép dokumentációjának naprakész vezetése
    Anyagok leszedése a szállító járművekről, anyagmozgatás az építési területen belül
    Működtetés során a balesetvédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Gépkezelői jogosítvány
    Gépcsoport kód:4511
    Gépkezelői gyakorlat
    Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
    Szorgalom
    Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

    Versenyképes juttatás
    Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú vállalatnál

    Munkavégzés helye: változó, a mindenkori építkezés területén.
    Munkarend: 7.00-16.00ig
    Szerződés: határozott idejű

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.