DPD Hungária Kft.
Csatlakozz TE is a DPD csapatába!

RAKODÓ munkakörbe

Hirdetés szövege:

    Ami a feladatod lesz:
    • Az induló és érkező belföldi és nemzetközi járművek gyors és szakszerű kézi erővel történő be- és kipakolása,
    • A raktári csomagok megfelelő kezelése és szortírozása.

    Akit keresünk:
    • Rendelkezik büntetlen előéletű erkölcsi bizonyítvánnyal,
    • Rendelkezik jó fizikai alkalmassággal, illetve jó állóképességgel
      (közepesen nehéz fizikai munka),
    • Előnyként értékeljük a raktárban szerzett korábbi tapasztalatot.

    Amit kínálunk:
    • Bejelentett, határozatlan idejű szerződést,
    • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget,
    • Előrelépési lehetőséget,
    • Cafeteria juttatást már az első naptól,
    • Fizetett túlórát,
    • Védőitalt télen-nyáron,
    • Munkaruhát, illetve munkavédelmi cipőt,
    • Bejárás támogatást (Budapesten kívüli lakóhely esetén).

    Munkavégzés helye és ideje:
    • Budapest, XV. kerület
    • Választható állandó délelőtti (06:00-14:30), délutáni (14:00-22:30) vagy éjszakai (22:00-06:30) műszak.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fizetési igényeddel, illetve a választott műszak megjelölésével ellátott szakmai önéletrajzodat juttasd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.