A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Ahhoz, hogy a hozzá kapcsolódó tudásvagyont megőrizzük, a szakember utánpótlást biztosítsuk, a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. saját iskolát tart fenn, az elméleti képzésnek helyet adó Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskolát, ahol a tanulók a művészi porcelánkészítés több, mint száz éves hagyományát és szaktudását felhasználva sajátíthatják el. Legyen részese Ön is! Jelentkezzen az alábbi pozícióra:

RAJZ SZAKOS TANÁR

2019. szeptemberi tanévkezdéssel

Főbb feladatok:

  • Tanári / szaktanári feladatok ellátása
  • Tanulók nevelése és szakmai oktatása
  • A munkakörből eredő adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Rajz és bármely természettudomány szakos tanár, vagy
  • Rajz- vizuális kommunikáció tanár végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes állású munkaviszony, pedagógus munkakörben
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló, igényes munkakörülmények
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok
  • Életpályamodell szerinti bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8440 Herend, Kossuth Lajos utca 146.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 24.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.