Railway engineer

Telephely: Budapest, Hungary
Üzletág: Information Technology

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kezdő és tapasztalt, új technológiák felé nyitott automatizálási mérnök kollégákat keresünk járműfejlesztő csapatunkba
  • megbízható és innovatív alkalmazásokat készítenek megfogalmazott követelmények alapján kötöttpályás járművek területre - Simatic S7 platformon.
  • A felelősségi körbe beletartozik a specifikációk készítése, az implementáció, a tesztelés, a szoftver integrációja valamint a járművek beüzemelése
  • Kapcsolattartás a kollégákkal mind belföldön mind külföldön

Mi különböztet meg másoktól?

  • Simatic S7-es rendszerekben tapasztalattal bírsz,
  • A Simatic SCL sem ismeretlen számodra,
  • Szkript nyelvekkel boldogulsz (Python)
  • Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez, valamint
  • szívesen osztod meg tudásod, tapasztalatod kollégáiddal.
  • Kommunikáció képes német nyelvismerettel bírsz szóban és írásban egyaránt.

Mit érdemes még tudnod?

  • A szoftverfejlesztési módszertanok, legfőképp az agilis világ, ismerete előnyt jelent, ahogy az is, ha
  • érdeklődsz a vasútautomatizálási rendszerek iránt.

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.