ENDO-KAPSZULA Kft.

Radiológus szakasszisztens/ CT-MR operátor

Főbb feladatok, munkák:

    • Betegfelvétellel kapcsolatos teendők ellátása, vizsgálatokkal összefüggő kérdések megválaszolása, pontos ügyfél-tájékoztatás
    • Vizsgálóberendezések kezelése, vizsgálatok lebonyolítása
    • Leletek elektronikus rögzítése, kiadása
    • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség
    • CT-MR és/vagy röntgenasszisztensi gyakorlat (elsősorban CT-s gyakorlattal rendelkező jelöltet keresünk)
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Ügyfélorientált hozzáállás, ápolt megjelenés
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 3-5 év CT operátori szakmai gyakorlat
    • 3-5 év MR operátori szakmai gyakorlat
    • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, stabil munkahely Magyarország egyik meghatározó magánklinikáján
    • Exkluzív munkakörülmények
    • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Budai út 316.

Önéletrajz