Rádióhálózat tervező

CETIN Hungary Zrt.

Törökbálint

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival.
A CETIN Csoport négy infrastruktúra operátort takar – ezek a CETIN Bulgária, a CETIN Magyarország, a CETIN Szerbia és a CETIN a Cseh Köztársaságban, közel 3.000 munkavállalóval. A műszaki igények mentén való folyamatos fejlődés mellett fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése és a piaci igényeknek való megfelelés.
A CETIN Magyarország, mely Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője, 2020-ban jött létre a Telenor Magyarország spin-off vállalataként, majd átvette a Telenor Common Operation eszközeit, alkalmazottait és szerződéses portfólióját.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg

munkakörbe keresünk kollégát.

FŐ FELADATOK:

  • A kiemelt ügyfél igények/panaszok analízise és ehhez kapcsolódóan rádiós tervezési feladat (2/3/4/5G) az alábbi eszközökön:
    • beltéri passzív (repeater) és aktív antenna rendszerek
    • kiscellás mobil bázisállomások (beltéri vagy speciális kültéri) és
    • bázisállomások
  • Az ügyfelek kiszolgálására használható fejlett és költséghatékony rádiós megoldások fejlesztése, kiválasztása
  • Beltéri rádiós technikai megoldások fejlesztése
  • 5G képesség bevezetése beltéri rádiós rendszereken
  • Pilot tesztek futtatása az új technológiai megoldások esetében
  • Rádiós tervezőmérnöki támogatás a CETIN üzleti területei felé (megtérülésszámítások, ajánlatok elkészítésének támogatása, technikai megoldások kommunikációja)
  • Technológiai szállítók és berendezések kiválasztása, a beszerzési folyamatok támogatása
  • A CETIN regionális technikai munkájának támogatása, regionálisan standardizált megoldások implementálása

FŐ ELVÁRÁSOK:

  • BSc/MSc fokozat elektromos/villamosmérnök, preferáltan távközléstechnika területen
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat mobil rádió hálózat tervezés területen
  • Szakismeret beltéri hálózattervezői területen
  • Célorientált, üzletközpontú gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Kiváló tervezői és feladat-végrehajtási képesség
  • Középhaladó angol nyelvtudás szóban és írásban, magyar anyanyelv

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lehetőség a legfrisebb rádiós technológiák (4G, 5G evolúció) megismerésére és tervezésére
  • Mobil rádiós technológiára épülő innovatív szolgáltatások fejlesztése modern mérő és tervező eszközök segítségével
  • Szakmai fejlődés egy professzionális, magas szakmai tudással rendelkező csapatban
  • Versenyképes javadalmazási csomag (bónusz, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 120.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Hipernettel)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Törökbálint