Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

R&D TESZTMÉRNÖK

Főbb feladatok:

    Ebben a pozícióban a komplett integrált termék SW és Rendszer szintű tesztelésével biztosítjuk vevőinknek, hogy megfelelő minőségű terméket kapjanak a projekt fázis végére. Teszteredményekkel, hiba analízissel segítjük a társterületeket (SW, HW, Mechanika) a fejlesztési fázisban. Ezt a szükséges tesztkörnyezetet kialakításával, tesztestek írásával, programozásával majd azok végrehajtásával és az eredmények riportálásával érjük el.

  • Termékfunkciók analízise
  • Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása. HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása
  • Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása
  • Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása
  • Termékvalidáció végrehajtása valamint a szükséges dokumentáció elkészítése
  • Részvétel Projekt megbeszéléseken nemzetközi környezetben

Az álláshoz tartozó elvárásainkra:

  • Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Programozási ismeretek (előny: alap szintű C ismeret)
  • Elektronikai ismeretek (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat)
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret (kommunikációs szint)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • ASPICE (SYS4, SYS5) ismerete
  • Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: R&D Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: Ebben a pozícióban a komplett integrált termék SW és Rendszer szintű tesztelésével biztosítjuk vevőinknek, hogy megfelelő minőségű terméket kapjanak a projekt fázis végére. Teszteredményekkel, hiba analízissel segítjük a társterületeket (SW, HW, Mechanika) a fejlesztési fázisban. Ezt a szükséges tesztkörnyezetet kialakításával, tesztestek írásával, programozásával majd azok végrehajtásával és az eredmények riportálásával érjük el. Termékfunkciók analízise Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása. HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása Termékvalidáció végrehajtása valamint a szükséges dokumentáció elkészítése Részvétel Projekt megbeszéléseken nemzetközi környezetben
  • Elvárások: Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettség Programozási ismeretek (előny: alap szintű C ismeret) Elektronikai ismeretek (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat) Méréstechnikai ismeretek Angol nyelvismeret (kommunikációs szint) Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-13