Mi egy svéd tulajdonban levő multinacionális vállalat vagyunk, és haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozunk. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Magyarországi telephelyünkre folyamatos fejlődésre nyitott, precíz és határozott kollégát keresünk

QUALITY TECHNIKUS / MINŐSÉGELLENŐR

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • Mérnöki változások a gyártósoron való bevezetésének támogatása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Első darab ellenőrzési folyamat napi felülvizsgálata
  • Napi termékauditok / kimenőáru ellenőrzés elvégzése, dokumentálása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Nem-megfelelőség esetén a javító intézkedések meghozatalában és azok bevezetésében, felülvizsgálatában való aktív részvétel
  • Napi gyártósori selejtek felülvizsgálata, könyvelése
  • Quality-t érintő oktatások megtartása a dolgozóknak

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. alapfokú műszaki végzettség (Műszerész végzettség előnyben)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Határozott fellépés és jó problémamegoldó készség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Nyitottság új mérési módszerek megismerésére
  • Három műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 év összeszerelési, fémmegmunkálási területen szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök használatában jártasság
  • Minőségirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (kafetéria)
  • Havi bónusz lehetőség
  • Szervezett munkába járás biztosítása
  • Éves bérfejlesztési lehetőség
  • Műszaki fejlődési lehetőség
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kollégánk egy fiatalos, gyakorlatias minőségirányítási csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari termelő cég folyamataiba. Erősségünk a csapatmunka; a vidám, kellemes munkakörnyezet és a svéd vállalati kultúra.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentlőrinckáta