Quality mérnök

Feladatok:

  • Mérési módszerek, mérőeszközök meghatározása, részvétel az FMEA folyamat fejlesztésében
  • Ellenőrzési tervek fejlesztése, ellenőrzési módszerek meghatározása, fejlesztési programok jóváhagyása
  • Részvétel az új termékek bevezetésében, az ahhoz kapcsolódó felülvizsgálatokon
  • Éves Termékauidtok elkészítése
  • Nem megfelelőségek (belső) kezelése, támogatás nyújtás a külső nem megfelelőségek kezelésében
  • A reklamációk okainak elemzése, stratégiai akciók meghatározása és ellenőrzése
  • Akciótervek kidolgozása a költségcsökkentés érdekében, selejtmanagement
  • A minőségirányítási rendszer ISO/TS 16949:2016 szerinti működtetése és a vonatkozó dokumentáció karbantartása
  • Belső folyamat auditok megvalósítása, a javító-helyesbítő intézkedések, meghatározása, felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vagy minőségbiztosítási mérnök)
  • ISO/TS 16949 ismeretek
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag; cafeteria érdekes és kihívásokkal teli, kreativ munkakörnyezet, rövid távú előmeneteli lehetőség, iparági szinten meghatározó stabil munkáltató

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pápa

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.