Megbízónk Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyára, amely kiváló minőségű búzaalapú termékeket állít elő az elérhető legmodernebb, egyedülálló technológiával. Visontai üzemükben több mint 200 munkavállalójával évente 250 000 tonna búza feldolgozásával készít keményítőt, glutént, alkoholt és takarmányt.

Quality mérnök

Főbb feladatok:

  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok (HPLC, GC, AAS) elvégzése, módszerek fejlesztése
  • Kalibrációk készítése, aktualitásuk felülvizsgálata és naprakész vezetésük
  • Klasszikus analitikai feladatok ellátása, technikus munkatársak napi feladatainak koordinálása
  • A vizsgálati folyamatok és eredmények kiértékelése, minőségirányítási rendszerben történő rögzítése
  • A tevékenységéhez kapcsolódó műszerek, eszközök, eljárások rendszeres felülvizsgálata, valamint a munkakörnyezet tisztántartása
  • Minőségbiztosítási rendszerek tervezésében, bevezetésében, megvalósításában és fejlesztésében való részvétel
  • Az irányítási rendszerekhez kapcsolódó helyesbítő tevékenységek koordinálása
  • A szükséges tanúsítványokkal kapcsolatos folyamatleírások készítése, adatok gyűjtése és egyeztetése, társosztályok támogatása, dokumentáció kezelése, változáskövetés
  • Az üzemek létesítésével és engedélyeztetésével kapcsolatban felmerülő tervezési, ellenőrzési és adatszolgáltatási feladatokban való aktív részvétel
  • Auditokon történő aktív közreműködés

Követelmények / Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vegyész-, analitikus, élelmiszermérnök)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem
  • Felelősen gazdálkodó szemléletmód

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Laborban szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete és audit tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (teljesítményalapú mozgó bér + célprémium+ 13. havi fizetés)
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás (saját gépjármű vagy ingyenes buszjárat)
  • Privát egészségbiztosítás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Visonta

Fényképes önéletrajzát a BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.