BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretnéd átlátni a gyártási folyamatokat elejétől a végéig?
Szívesen foglalkoznál egyedi szerkezetekkel, különleges termékekkel?
Vonz a skandináv munkakultúra, és a nemzetközi háttér?
Akkor Téged keresünk!

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása.

A cég jászberényi gyárába QUALITY MÉRNÖK munkatársat keresünk, VEVŐI oldali minőségbiztosítási területre.

PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Quality Engineer

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel minőségügyi témákban a vevő felelős mátrix szerint,
  • Termékellenőrzési tervek kidolgozása és bevezetése,
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete,
  • Külső és belső reklamációkból származó hibák elemzése,
  • Gyökér ok felderítése, intézkedések meghatározása és bevezetésének felügyelete,
  • 8D/reklamációs riportok készítése és az intézkedések követése, verifikálás,
  • Belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel,
  • Külső és belső változások kezelésében való részvétel,
  • Aktív részvétel a gyártás napi szintű támogatásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy mechatronika),
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete,
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód,
  • Határozott fellépés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • Havi bónusz juttatás,
  • Skandináv céges háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • Acélszerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat,
  • Műszaki szabványok ismerete, ISO 9001 szabvány ismeret,
  • Belső auditálásban szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információ:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, várjuk friss, magyar nyelvű önéletrajzod!