IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Quality and Process Coordinator

Mi lenne a Te feladatod?

Nálunk fiatalos csapatban és modern munkakörnyezetben alapozhatod meg az IT ismereteidet.

Feladataid:

  •  Daily tracking (közös e-mail postafiókba érkező levelek, hibajegyek nyomon követése és a szükséges kollégák bevonása, megrendelések életútjának figyelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végrehajtása)
  •  Administration (általános adminisztratív feladatok elvégzése a csoportvezető és a csapattagok kérése alapján, pl. információk összegyűjtése, feldolgozása, riportok készítése)
  •  Document Management (csoport dokumentáció ellenőrzése, segítség a naprakészen tartásban)

Ha mindezzel rendelkezel,

Elvárások:

  •  Office eszközök készség szintű használata
  •  Windows ismerete
  •  angol társalgási szint
  •  német társalgási szint

Előnyök:

  •  ITIL ismeretek
  •  üzemeltetői, rendszergazda tapasztalat
  •  webes technológiák ismerete
  •  Linux ismerete
  •  scriptelési tapasztalat (pl. PowerShell, Visual Basic, Bash)

Személyiséged:

  •  szakmai fejlődésre való belső igény és törekvés
  •  jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  •  csapatmunkára való képesség
  •  proaktív, önálló tanulási készség akár ismeretlen témában
  •  hatékony részvétel a csoportmunkában
  •  sok embert érintő felelős munkavégzés, megbízhatóság

Amit felajánlunk:

  •  különböző e-learning platformok használata (Udemy, Netacademia, internal SkillPort portal)
  •  új, cutting-edge IT-s technológiák megismerése, elsajátítása
  •  multikultúrális, több ügyfeles környezetben történő munkavégzés
  •  IT projektekben való részvétel

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.