Schindler Európában a legnagyobb, a világon pedig a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég, ugyanakkor a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállítója is egyben. A Schindler csoport közel 1000 irodával rendelkezik világszerte és több mint 60.000 kollégát foglalkoztat.

QPS beüzemelő mérnök

(Budapest)

Főbb feladatok, munkák:

    A Termék Biztonság és Minőség (QPS) keretében működő vizsgáló mérnök célja, biztosítani az újként felszerelt felvonóknak a Schindler Szerelési előírásoknak és Átvételi vizsgálati szabványnak (SAIS) megfelelő felszereltségét és minőségét.

    • Felvonók beüzemelése és beszabályozása
    • Felszerelt felvonók súlypróbája, beszabályozása, beüzemelése
    • SAIS vizsgálatra felkészítés
    • Vészjelzés, tűzjelzés beüzemelés
    • Hiányosságok visszaellenőrzése

    • pusfelvonók végátvétel előtti vizsgálata és SAIS vizsgálata
    • A berendezés elrendezési tervének ellenőrzése a típusfelvonó kritériumainak való megfelelőség tekintetében.
    • A felszerelt és beüzemelt berendezés ellenőrző vizsgálata a vonatkozó SAIS előírások és egyéb minőségi szempontok alapján.

    • A felvonó megfelelőségi nyilatkozatának kiállítása
    • A tanúsítás előtti vizsgálat során kiállított jegyzőkönyvben szereplő hiányosságok teljeskörű pótlásának, v. a pótlásra vonatkozó bizonylatok ellenőrzése,
    • A teljeskörű hiánypótlásra vonatkozó dokumentumok elkészítése v. beérkezése után átadása további ügyintézésre az illetékesek felé.

A Munkakör ellátásához szükséges:

  • Mérnöki diploma (befejezett tanulmányok villamosmérnök/gépészmérnök szakon)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tanulási-és utazási hajlandóság

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felvonó ellenőri képesítés (akár folyamatban lévő tanulmányok)
  • Releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.