A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. Koppenhágában található központunkon kívül, több telephellyel is rendelkezünk Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában és jelenleg 1800 főt foglalkoztatunk világszerte. A súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében szerzett több, mint 100 éves tapasztalatunkra támaszkodva, a Xellia arra törekszik, hogy a termékei segítségével ne csak életeket mentsen, hanem segítsen a betegek életminőségének javításában is. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhat a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.

QC Analyst

Feladatok:

  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végezése és támogatása GMP környezetben
  • Nagyműszeres analitikai módszerek alklamazása (HPLC, UPLC, GC, IR/UV spektroszkópia)
  • Mérési eredmények kiértékelése, ellenőrzése, eltérések észlelése
  • Laboratóriumi hibakivizsgálások (deviációk, OOE/OOT/OOS) támogatása
  • Analitikai vegyszerek nyilvántartása
  • A minőségellenőrzési (QC) folyamatokkal kapcsolatos belső szabályozások (SOP) készítése, felülvizsgálata, eredmények trendelése, statisztikai értékelése
  • Gyógyszeripari, analitikai és minőségbiztosítási szoftverek használata (LIMS, TrackWise, LMS, Empower, stb.)

Várunk téged, ha:

  • Vegyésztechnikusi és/vagy felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Műszeres és klasszikus analitikában való jártasság esetében legalább 1-2 éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel, elsősorban írásban
  • GMP munkakörnyezetet ismereted
  • Proaktív és nyitottott személyiséggel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • LIMS, Empower rendszerek ismerete
  • Elektronikus rendszerek használata deviációk kezeléséhez (pl. TrackWise)
  • Legalább 3 éves gyógyszeripari tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Napi szintű szakmai kihívások a minőségellenőrzés és támogató rendszerek területén
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • Fiatal, lendületes és jóhangulatú csapat és munkakörnyezet
  • Új, modern laboratóriumok
  • Továbbképzési lehetőségek, más területek megismerése
  • Gazdag színes, céges programok
  • ’Skandináv munkakultúra’

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzodat a bérigény megjelölésével és ha találkoznak elképzeléseink, mi biztosan keresni fogunk!