QA Specialist

    Lokáció: Dunaharaszti

MIT ÉRDEMES TUDNOD?

    Vállalatunk, a Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 28 országot átfogó és 590 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeink, melyeket gyártunk és értékesítünk: Coca-Cola, Fanta, Fuzetea, Naturaqua, BURN, Cappy, Lavazza, Jack Daniels és Rézangyal. Vállalatunk székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint 70 féle terméket forgalmazunk, és a késztermékeink jelentős hányadát külföldre, 25 országba exportáljuk.

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Elsődleges feladata a gyári minőségügyi terület mindennapi munkájának támogatása, projektekben való aktív, kezdeményező részvétel.
  • A napi érzékszervi bírálat előkészítése, levezetése és az eredmények értékelése
  • A termelési sorok minőségügyi támogatása, kaizeneken való részvétel, helyesbítő intézkedések készítése, ellenőrzése
  • Támogatja az üzemi GMP bejárásokat, GMP tool auditokat, és aktívan részt vesz azok fejlesztésében.
  • A minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer eljárásainak, folyamatszabályozásainak kidolgozásában/karbantartásában való közreműködés a termelés munkatársaival közösen, összhangban a vonatkozó szabványokkal (ISO9001, FSSC22000,)
  • Az integrált rendszer dokumentumainak kezelése, kiadása, felügyelete és visszavonása az érvényes előírások szerint.
  • Belső auditokban való részvétel, valamint az észrevételekre kidolgozott helyesbítő intézkedési terv bevezetésének ellenőrzése.
  • Riportok, kimutatások, nyilvántartások készítése.
  • A hatáskörébe rendelt termelési területek (előforma-és palackgyártás) minőségügyi adatainak figyelemmel kísérése.
  • Részvétel a vevői, fogyasztói reklamációk kivizsgálásában
  • Támogatja a laboratóriumba beérkező alapanyagok átvételét, SAP adatlapok kezelését

MEGVAN BENNED A TITKOSÖSSZETEVŐ?

  • Élelmiszer/Vegyipari/biológus felsőfokú végzettség ( Főiskolai vagy egyetemi )
  • 1-3 év minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Minőség rányitási szabványokban való jártasság (ISO9001, ISO 22000)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • SAP felhasználói szintű ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

MIT KINÁLUNK NEKED :

  • Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört
  • Fejlődési és előre meneteli lehetőséget
  • Professzionális tréningeket, tehetséggondozási programot
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, cafeteria, laptop és mobil, magán orvosi ellátás jár a pozícióhoz
  • Stabilitást, biztos hátteret
  • Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.