Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Python Developer

Your duties will include...

  • Developing tools and unit tests for the continuous integration and automated test frameworks of iGO GPS navigation software

If you have...

  • Familiarity with python programming language
  • English language knowledge
  • Quality-oriented attitude
  • Creativity, a high level of independence

moreover, you have any of the following:

  • Familiarity with 3rd party test frameworks (e.g. Google Test)
  • Familiarity with C++ development
  • Experience in software design
  • Experience with automated testing

You will make quite an impression on us!

What do we offer in return?

  • A job at a successful global company in Hungary, where you can learn from the best
  • Serious professional challenges
  • A secure and well-paid job
  • Cutting-edge infrastructure
  • Flexible working hours
  • A youthful team

Sector(s):

  • IT Development
  • Programmer, Developer
  • IT Operation, Telecommunication
  • Telecommunication
  • Full time

Experience required:

  • professional experience is not required

Required language level:

  • English - intermediary/communicative

Job location:

Budapest, 1037 Szépvölgyi út 35-37.

How to apply/ contact information:

You can apply with the „jelentkezem” button underneath.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: NNG Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Python Developer
  • Rövid pozíció név: Fejlesztő
  • Hirdető cég: NNG Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Developing tools and unit tests for the continuous integration and automated test frameworks of iGO GPS navigation software
  • Elvárások: Familiarity with python programming language English language knowledge Quality-oriented attitude Creativity, a high level of independence
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.11