Python Developer

Central Médiacsoport Zrt.

1037 Budapest, Montevideo u. 9.

Elvárt technológiák
PYTHON

A Central Médiacsoport Magyarország egyik vezető online és print kiadóvállalata. Az általunk képviselt portfólió meghatározó hányadban Magyarország legismertebb, esetenként a legnagyobb múlttal rendelkező márkái, szórakoztató, ismeretterjesztő és életstílus-magazinok, valamint digitális termékek. Portfóliónkba most

munkatársat keresünk, aki Python, SQL, Linux technológiák ismeretekkel rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • A BI/BigData csapat által üzemeltetett pipeline-ok, adatgyűjtő és feldolgozó folyamatok, riportok fejlesztése és üzemeltetése
  • Új fejlesztésekben való részvétel
  • Az üzleti döntések meghozatalát támogató, valamint komplex feladatokat egyszerűsítő automatizációs fejlesztések végrehajtása

Követelmények, elvárások:

  • legalább 3-5 év tapasztalatod van az alábbi technológiák alkalmazásában: Python, Pandas, SQL és adatbázisok, Linux konzol, Webes technológiák ismerete, Git.
  • Önállóság: munkatársunk elvégzi a feladatokat, proaktívan végigviszi a projekteket, és a megvalósításhoz megkeresi a megfelelő embereket, technológiát
  • Önfejlesztő attitűdel rendelkezel
  • Jó kommunikációs készség jellemez
  • Üzleti és rendszer szemléleted van
  • Szakirányú végzettség vagy egyenértékű tapasztalat megléte elengedhetetlen

Előnyt jelent:

  • RedHat/Fedora/CentOS ismerete előny
  • Hadoop elmélete és/vagy gyakorlata
  • Spark ismerete

Amit kínálunk:

  • segítőkész, inspiráló csapat
  • stabil céges háttér
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos szakmai feladatok
  • home office lehetőség

Miért dolgozz nálunk?

A Central Médiacsoport Magyarország egyik vezető online és print kiadóvállalata.

Az általunk képviselt portfólió meghatározó hányadban Magyarország legismertebb, esetenként a legnagyobb múlttal rendelkező márkái, szórakoztató, ismeretterjesztő és életstílus-magazinok, valamint digitális termékek. Többek között megtalálható közöttük a 24. hu, a Central Médiacsoport átfogó tematikájú hírportálja, mely az ország leglátogatottabb hírsite-jává nőtte ki magát, a Nők Lapja, a National Geographic, az nlc., a Nosalty, a Házipatika. com. A 18 nyomtatott magazin és 18 különszám és 19 online kiadvány az ország lakosságának több mint felét éri el havonta.

Kimagasló a sales tevékenységünk is, hirdetési megoldásainkkal több alkalommal nyertük el a szakma elismerését. A magazin és online hirdetési felületek értékesítése mellett a Central Médiacsoport olyan egyedi kommunikációs lehetőségekkel is foglalkozik a márkáink ismertségére alapozva mint a márka kiterjesztés különböző ágai, vagy az egyedi megoldásokat kínáló content marketing.

Ha nálunk dolgozol, egy nagy múltú független médiavállalatnál találhatsz szakmai kihívásokat. Rugalmasan állunk hozzád, kötetlen munkaidőben és a pandémiára tekintettel home office-ban dolgozunk. Inspiráló zöldövezeti környezetben van az irodánk Óbudán, kiváló étkezési lehetőségekkel. Offline közösségi terünkben nagyszerű szakemberekkel tudsz eszmét cserélni, egy csésze finom kávé mellett. Támogatjuk a szakmai fejlődésed, mert hiszünk benne, hogy a kollégáink fejlesztésével a cégünk is sokkal jobban teljesít.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.