Partnerünk globális szinten vezető pénzügyi szolgáltató vállalat.
Rendkívül széles körű termék portfóliójuk lehetővé teszi, hogy a multinacionális nagyvállalatok és magán személyek is egyaránt, megtalálják a részükre legmegfelelőbb konstrukciót a befektetési, értékpapír és a vagyonkezelési szolgáltatásaik közül.
Partnerünk kiváló alapot biztosít a szakmai pályafutás megteremtéséhez - ez az a hely, ahol meglévő tudásodat gyarapíthatod, kamatoztathatod, velük hosszútávra tervezhetsz.

Te is szeretnél olyan munkahelyen dolgozni, ahol minden eszköz megvan, hogy valóban támogassák a fejlődésed?
Fontos számodra a jó munkahelyi légkör, munkád megbecsülése?
Szeretnéd látni, hogy elkészült fejlesztéseddel sok ezer ember munkanapjait könnyíted meg?

- Jelentkezz most!

Python Developer /Business Reporting System Developer

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • 70 % riporting rendszerek lefejlesztésében való aktív részvétel
  • Napi, heti, havi riporting rendszerek készítése a management, értékesítés, felsővezetési igények szerint
  • Javaslattétel és kreatív megközelítés a projekteket illetőleg
  • 20 % Meglévő riportok migrációja az új keretrendszerbe
  • 10 % Üzemeltetés

ELVÁRÁSOK:

  • Fontos és szükséges a programozói tudás: Python script nyelvben
  • Angular JS ismerete
  • HTML5, CSS ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás (beszéd – írás - olvasás)
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód

Előny, ha rendelkezel:

  • Perl/shellscript fejlesztésben szerzett tapasztalattal
  • üzleti folyamatok ismeretével

Amit a cég kínál:

  • Nagy nemzetközi szervezet részeként biztosítják, hogy a legfejlettebb technológiákat használhasd munkád során
  • Náluk fejlesztheted a szakmai és személyes képességeidet, amelyet a cég folyamatosan támogat képzésekkel és konferenciákkal
  • Angol nyelvi képzést
  • Perspektívát, karrierlehetőséget
  • Piacképes jövedelmet
  • Korrekt cafetéria csomagot
  • Nívós, ergonomikus irodakörnyezet design és kikapcsolódásra szolgáló elemekkel
  • Fiatalos, közvetlen fejlesztő csapat tagja lehetsz
  • Teljesen modernizált, IX. kerületben lévő irodaházban, maximálisan jó tömegközlekedéssel
  • Az év során folyamatos csapatépítő programokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX.kerület

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz!

Érdekel a lehetőség, de nem vagy biztos benne, hogy kellő tapasztalattal rendelkezel a pozíció betöltéséhez, további információra lenne szükséged, keress fel és megbeszéljük:

Csiszár Judit IT Hr Tanácsadó