Pultos-pénztáros

Indigo Express Kft.

1051 Budapest, Hercegprímás utca 2.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
Indiában a street food ételek elengedhetetlen részei a napnak. Szeretnénk ezt a sokszínű indiai kultúrát megismertetni az itt élő vagy átutazó vendégekkel.

Főbb feladatok, munkák:

- pénztárkezelés, éttermi rendszer kezelése,
- napi nyitási-, zárási és takarítási feladatok elvégzése,
- pult, hűtők feltöltése,
- munkaterület rendben tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- jókedv,
- pozitív energia,
- lendület.

Örülünk, ha van már tapasztalatod, de az sem baj, ha még nem vagy rutinos. Nemzetközi vendégeik miatt azonban fontos, hogy angolul is könnyedén elboldogulj.

Amit kínálunk:

Vendégeink lelkiismeretes és gyors kiszolgálását az alábbiakkal háláljuk meg:
  • stabil munkahellyel, időben történő fizetéssel
  • világos, kiszámítható bónusz rendszerrel
  • napi többszöri ingyenes étkezési lehetőséggel (ebéd, vacsora)
  • fejlődési, előrelépési lehetőséggel
  • családias hangulatú, fiatalos csapattal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolt a magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat.