GURU-FOOD KFT.

Pultos látványétterembe

Feladatok:

    Bevásárlóközpontokan (Aréna, Mammut) lévő látványéttermünk csapata keresi lelkes csapattagját.

    NEM kínálunk:

    Szezonális munkát, kiszámíthatatlan forgalmat, unalmas napokat.

    HANEM:

    Állandó munkát, forgalmat egész évben, trendi éttermet, változatos feladatokat, rugalmasan beosztott szabadnapokat.

    Heti 4 nap munkát, nettó 230 – 270 ezer forint fizetést, személyzeti étkezést (havonta 30.000.-forint értékben), kedvezményes sportolási lehetőséget, képzést, szakmai és vezetői előlépési lehetőséget.

    Kérjük:

    A lelkesedésed, a csapatmunkád, az örömöd az ételek, italok elkészítésében, a konyhai vagy pultos tapasztalatod, vagy ha ez nincs, akkor a tudásvágyad, és az akaratod.

    Ha szeretnél egy kalandokkal teli időszakban, egy igazi közösség tagja lenni és munkáddal hozzá tudnál járulni a csapat fejlődéséhez, úgy örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a megadott email címre.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Lelkesedés, megbízhatóság.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Lövőház utca