EDM KFT.

Aura GastroCafe

Az Aura GastroCafe egy friss és különleges szereplője lesz 2020-ban a Pozsonyi út közönségének. A vegán ételekkel és bensőséges hangulattal egy barátságos közösségi tér megalkotását célozzuk.

Csatlakozz hozzánk

Pultos-Kasszás

pozícióba!

Feladatok:

    Keressük az Aura GastroCafe arcait, akik megtöltik a helyet kedvességgel és hosszú távon ápolják visszatérő vendégeinkkel a közvetlen kapcsolatot!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az ideális jelöltünk
    • Lelkes, optimista és energikus, a jó humorérzék pedig mindig csak plusz
    • Gyorsan tanul, nyitott arra, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle
    • Igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni
    • Önállóságra törekedik, és aktívan kommunikál
    • Kedvességével és segítőkészségével lenyűgözi vendégeinket
    • És bár nem gyorsétkezdébe invitálunk, de a munkatempó nálunk nagyon fontos szempont

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • egészségügyi kiskönyv friss tüdőszűrő vizsgálattal
    • aktívan használt, középfokú angol nyelvtudás
    • vendéglátásban szerzett tapasztalat
    • elkötelezett vendéglátós attitűd, pályával kapcsolatban konkrét elképzelések
    • hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

    • biztos háttér (bejelentett állás, fizetett szabadság, pontos kifizetés)
    • heti 40 órás, műszakváltós munkarend, minden második héten szabad hétvégével

    • teljesítményarányos jutalékrendszer
    • nyitott és kedves vendégkör
    • energikus csapat, családias közeg
    • nívós környezet a Pozsonyi úton, magas életminőséget támogató közeg

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Pozsonyi út 4.