''Vanília'' Cukrász Kft. (VANÍLIA KFT.)

A Szél Kálmán tértől 15 percre, nyugodt, csodás zöld környezetben található cukrászdánkba keressük új kollégáinkat pultos, felszolgáló munkakörbe.

Jelentkezz, ha szívesen dolgoznál egy biztos hátterű cégnél egy vidám, barátságos, pörgős csapatban!

Bővülő csapatunkba

Pultos / felszolgáló

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • cukrászati termékek eladása;
    • pénztárkezelés;
    • felszolgálás;
    • vásárlók udvarias kiszolgálása;
    • munkakörhöz hozzátartozó előkészítő és befejező feladatok elvégzése;
    • munkaterület folyamatos tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • megbízható, kedves, barátságos, vevő orientált szemlélet;
    • jó kommunikációs készség;
    • ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

    • stabil, bejelentett, hosszú távú munka;
    • határozatlan idejű munkaszerződés;
    • versenyképes fizetés;
    • kellemes, igényes munkakörnyezet;
    • összes üzletünkben 30%-os dolgozói kedvezmény.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1121 Budapest, Szépkilátás út 1.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!