Almári Pipacs Kft.

Munkatársat keresünk

Pultos, felszolgáló

pozícióba.

Eger Almár városrészén, a 25-ös főút mellett, májusban nyíló éttermünkbe szakképzett kollégákat keresünk. 50 fős éttermünket a házias ízek, családias hangulat, vendégközpontú és vendégbarát hozzáállás jellemzi, amire nagy hangsúlyt fektetünk.
Ha számodra is fontosak ezek az értékek, elhivatott vagy,és szívesen csatlakoznál káros szenvedélyektől mentes csapatunkba , várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok, munkák:

Napnyitás, napzárás, Vendégek kiszolgálása, tájékoztatása - a cég további tevékenységeinek és partnereinek bemutatása, rendelések felvétele, italok elkészítése, felszolgálás, vendégtér/pult tisztán tartása, rendszeres takarítása, kassza kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Alap szintű angol vagy német nyelvtudás, vendéglátás területén szerzett tapasztalat, vendégközpontúság, kiváló kommunikációs készség, felelősségteljes, önálló munkavégzés, igényesség, pontosság, csapatmunka, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat, szorgalom, igényes megjelenés, mosolygós, pozitív kisugárzású, vendégorientált személyiség.
B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés;
- Heti 3 nap munkanap (péntek, szombat, vasárnap);
- Napi egyszeri meleg étkezés;
- Munkaruhát biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

3300 Eger, Almár telep

Szeretnénk tudni mi az ami motivál és hogy milyen jövedelmet szeretnél. Ezért a fényképes önéletrajzod mellé, kérjük küld el motivációs leveled és fizetési igényed is a "jelentkezem" gombra kattintva.