Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EZER ÍZ KFT.

Pultos

Hirdetés szövege:

    Színvonalas, igényes cukrászdánkba megnövekedett forgalmunk miatt keresünk pultos kollégát főállású munkaviszonyra.

    Ha kedves, mosolygós vagy, szeretsz családias légkörben, igazán jó fej vendégekkel, pörgős munkahelyen dolgozni, jelentkezz bátran hozzánk!

    Munkáinkról tájékozódj facebook oldalunkon!

    Várjuk jelentkezésed: Ezer Íz Cukrászda

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Konyhai munka
    • Szakmunka
    • Felszolgáló, Pincér, Pultos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XXI. kerület

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Pultos
    • Hirdető cég: EZER ÍZ KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: Színvonalas, igényes cukrászdánkba megnövekedett forgalmunk miatt keresünk pultos kollégát főállású munkaviszonyra.Ha kedves, mosolygós vagy, szeretsz családias légkörben, igazán jó fej vendégekkel, pörgős munkahelyen dolgozni, jelentkezz bátran hozzánk!Munkáinkról tájékozódj facebook oldalunkon!Várjuk jelentkezésed: Ezer Íz Cukrászda
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.04.11