Pultos diákmunka pékségben - br. 1590 Ft/óra

Bruttó 1 590 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1137 Budapest, Pozsonyi út 41.

A Három Tarka Macska kézműves pékség 2017 tavasza óta várja vendégeit a legjobb alapanyagokból készült kenyerekkel, péksüteményekkel, szendvicsekkel és specialty kávéval.
Elsősorban kézműves pékségnek valljuk magunkat, baguette-ünk, croissant-unk és a nálunk kapható kenyerek egy része francia tradicionális recept alapján készül.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlók segítőkész, udvarias kiszolgálása,
  • Termékek elkészítése (szendvicskészítés, rántotta sütés),
  • A pult és a vendégtér rendben tartása,
  • Kávék készítése,
  • Pénztárgép kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Mosolygós, segítőkész személyiség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Heti min. 12 óra vállalása
  • Képesség önálló munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pultos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kora reggeli munkavégzésre való hajlam
  • Környékbeli lakos

Amit kínálunk:

  • Reggeli vagy délutáni műszak
  • Napi 1x étkezés
  • Azonnali munkakezdés
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Munkaidő: H-P: 5:00-13:00 vagy 12:30-20:30; Szo: 6:00-13:00; V: 6:30-14:30

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.