Pultos diákmunka a XIII. kerületben

Bruttó 2 000 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1139 Budapest, Frangepán utca

Munkatársat keresünk

pozícióba.
Az UNIX Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésük eredményeként 2016-ban megkapták az "Év Magyar Vállalata" elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében" tartja őket számon. Közel 4000 munkatársuk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereiket. Technológiai fejlesztő központjukban magasan képzett mérnök csapatuk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkoznak. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyükben készítik el.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ételek (meleg reggeli), italok, saláták és palacsinták elő- és elkészítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • VIP terem rendben tartása
  • Pénztár kezelése
MUNKAIDŐ:
Hétfőtől péntekig 06:00 – 19:00 között 9 órás műszakok vállalásával, heti legalább 20 órában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 5 nap vállalása hétfőtől péntekig
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ápolt, kulturált, megjelenés
  • Barátságos, vidám, mosolygós személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett hosszabb tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

A jelentkezem gombra kattintás után csatold, a neved, telefonszámod és e-mail címed és/vagy önéletrajtod!