Cake Shop Kft.

Budapest belvárosában van két cukrászdánk, az 5. és 6. kerületben. Fiatalos, barátságos csapat és légkör, mert így valóban jó dolgozni :)

Pultos

Feladatok:

    Magyarország egyik leginnovatívabb és elhivatottabb cukrászdájaként keresünk olyan pultost, aki hosszútávon szeretne lendületes, barátságos, profi csapatban alkotni és kiteljesedni

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • precíz, rendszerető, igényes munkavégzés
    • megbízhatóság, önállóság, jó csapatmunka
    • kreativitás, szépérzék, jó kommunikáció

    • globális gondolkodás, nyitottság és rendszerekben való gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Stabilitás, a kreativitás kiteljesítése, az egyéni ötletek megvalósítása egy nagyon jó csapatban. Professzionális munka barátságos, nyitott környezetben. Valódi, magas minőségű alapanyagok és termékek használata, kiszolgálása. A hazai trend formálása, követés helyett.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, József Attila utca