Európában piacvezető, 37 országban jelen lévő, közel 5.000 alkalmazottat foglalkoztató BNP Paribas Real Estate nemzetközi ingatlankezelési üzletágának magyarországi leányvállalata, a BNP Paribas Real Estate Magyarország Tanácsadó és Ingatlankezelő Zrt.

Property Manager

munkatársat keres dinamikusan növekvő ingatlan portfóliójának kezelésére.

Feladatok:

  • Üzemeltetési alvállalkozók (hard FM, soft FM) koordinálása
  • Bérlői ügyek kezelése
  • Kezelt ingatlanokkal kapcsolatos ügyek önálló, felelős intézése
  • Megbízóval kapcsolattartás
  • Garanciák, biztosítások nyilvántartása, követése, kezelése
  • Költségvetések tervezése, vezetése, követése
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum 1-3 éves Property Management tapasztalat
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség, műszaki, épületgépész, ingatlankezelési ismeretek előny)
  • Rugalmas, jó problémamegoldó képességgel rendelkező személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Belső motiváltság, lojalitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi cégcsoporton belüli mobilitás
  • Dinamikus csapat
  • Modern irodai munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Váci út 117-119.

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét, a fizetési igény és a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével kérjük, szíveskedjék megküldeni.