Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GRAPH-KER KFT.

Cégünk szeptemberi munkakezdéssel, határozott időtartamra

promótereket

keres az alábbi településeken:

    Debrecen
    Eger
    Budapest
    Gyöngyös és vonzáskörzete
    Nagykőrös
    Szeged
    Győr
    Veszprém
    Szombathely
    Pécs
    Sátoraljaújhely
    Nyírbátor
    Marcali
    Városlőd
    Baja
    Tatabánya
    Székesfehérvár

    A promóter feladata a területi képviselő kollégák munkájának segítése, a cég termékeinek bemutatása általános iskolákban.

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó megjelenés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség
  • Monotóniatűrés,
  • Kitartás
  • Folyamatos szeptemberi munkavégzés

Előny:

  • Pedagógus tanulmányok folytatása, esetleg pedagógus végzettség
  • Korábbi, hasonló munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Maximális támogatás a betanuláshoz
  • Dinamikus csapat
  • Jó hangulatú, napi 6–8 órás, szórakoztató munkavégzés (kiváló munkalehetőség diákok, egyetemisták részére)
  • Fix napi bér, plusz eredményesség alapján utólagos premizálás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Marketing
  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Debrecen, Eger, Budapest, Gyöngyös, Nagykőrös, Szeged, Győr, Veszprém, Szombathely, Pécs, Sátoraljaújhely, Nyírbátor, Marcali, Városlőd, Baja, Tatabánya, Székesfehérvár

Fényképes önéletrajzokat várunk a célzott terület (pl. „Promóter – Eger”) megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: GRAPH-KER KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Promóter
  • Rövid pozíció név: Promoter
  • Hirdető cég: GRAPH-KER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye
  • Feladatok: A promóter feladata a területi képviselő kollégák munkájának segítése, a cég termékeinek bemutatása általános iskolákban.
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Jó megjelenés Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség Gyors tanulási képesség Monotóniatűrés, Kitartás Folyamatos szeptemberi munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Diákmunka
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.12