Magyar Mélyépítő Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Projektvezető villamos szakági területre

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek előkészítésében való részvétel, műszaki dokumentációk, tervek felülvizsgálata és kiértékelése
  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Építésvezetők és előkészítők munkájának koordinálása, irányítása
  • Kivitelezési tevékenység nyomon követése, dokumentálása, és ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel, cégképviselet, kapcsolattartás a megrendelőkkel, és műszaki ellenőrökkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Magasépítési munkák projektvezetésében való legalább 5 év szakmai tapasztalat,
  • (közlekedésépítés, magasépítés)
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • FIDIC rendszerben szerzett gyakorlat
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság; önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, határozottság
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultságok közül legalább egy jogosultság megléte: MV-ÉV
  • jó kommunikációs képesség, csapat szellem
  • jó szervezőkészség, együttműködési készség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hajdúszoboszló környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

4200 Hajdúszoboszló, Tokay utca 42.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.